www.zzm.elblag.pl » strona główna

 

 

 
 
 
 

Pogodowa huśtawka nie odbiła się negatywnie na szkółce Zarządu Zieleni Miejskiej w Gronowie Górnym. Nawet śnieg i przymrozki nie zniszczyły rozsad i kwiatów szkółki. - Nasze rośliny nie wymagały specjalnego dogrzewania. Te, którym potrzebna była wyższa temperatura miały ją zapewnioną – mówią pracownice ZZM. Niskie temperatury i iście zimowa aura, która panowała kilka dni temu, a którą na szczęście mamy już za sobą, odbije się natomiast najprawdopodobniej negatywnie na plantacjach czereśni i wiśni, których jednak w gronowskiej szkółce się nie prowadzi.
Dodano 31.05.2017, godz. 08:09
Aura nie zaszkodziła szkółce
Maluchy z elbląskiego przedszkola „Balonik” posadziły w szkółce Zarządu Zieleni Miejskiej w Gronowie Górnym czerwone kasztanowce. Wcześniej dzieci sadziły nasiona tych drzew w doniczkach. Każda z doniczek opatrzona była kartką z imieniem opiekującego się nią dziecka. Mali przyrodnicy odwiedzili szkółkę 12 maja. Dobra zabawa trwała kilka godzin. Każde z dzieci otrzymało w prezencie od dyrektora Leona Budzisiaka rozsadę poziomek.  
Dodano 31.05.2017, godz. 08:01
Życzą, z okazji Zmartwychwstania Pańskiego, wszystkim klientom i elblążanom Leon Budzisiak, dyrektor Zarządu Zieleni Miejskiej w Elblągu i pracownicy ZZM  
Dodano 14.04.2017, godz. 10:19