www.zzm.elblag.pl » strona główna

 

 

 
 
 
 

Maluchy z elbląskiego przedszkola „Balonik” posadziły w szkółce Zarządu Zieleni Miejskiej w Gronowie Górnym czerwone kasztanowce. Wcześniej dzieci sadziły nasiona tych drzew w doniczkach. Każda z doniczek opatrzona była kartką z imieniem opiekującego się nią dziecka. Mali przyrodnicy odwiedzili szkółkę 12 maja. Dobra zabawa trwała kilka godzin. Każde z dzieci otrzymało w prezencie od dyrektora Leona Budzisiaka rozsadę poziomek.  
Dodano 31.05.2017, godz. 08:01
Życzą, z okazji Zmartwychwstania Pańskiego, wszystkim klientom i elblążanom Leon Budzisiak, dyrektor Zarządu Zieleni Miejskiej w Elblągu i pracownicy ZZM  
Dodano 14.04.2017, godz. 10:19
Wraz z nadejściem wiosny przyszedł czas na kolejne spotkanie dyrektora Leona Budzisiaka z dziećmi z przedszkola „Balonik” w Elblągu. Szef Zarządu Zieleni Miejskiej tym razem opowiadał maluchom o wierzbach. Dyrektor mówił między innymi o gatunkach tych drzew występujących w naturalnych środowiskach w Polsce, w tym o wierzbie białej i wierzbie kruchej.   Wierzba biała, zwana także srebrną lub pospolitą rośnie w naszym kraju na brzegach rzek, przy rowach bądź innych miejscach o bardzo wilgotnym podłożu.
Dodano 14.04.2017, godz. 10:14